Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyrok na „Generała”

Na cztery lata więzienia skazał łomżyński sąd Sławomira W. tzw. "Generała". To już kolejny wyrok na jednego z szefów łomżyńskiego światka przestępczego. Obecnie Sławomir W. przebywa w areszcie za oszustwo, przed sądem w Ostrołęce kończy się sprawa, w której jest oskarżony m.in. o kierowanie zbrojną grupą przestępczą i czerpanie korzyści z handlu narkotykami.

Wyrok zapadł w sprawie nakłaniania do zastrzelenia Bernarda Sz. (pseudonim Szudraś), a głównym świadkiem oskarżenia był Mariusz S., któremu "Generał" zlecił to zabójstwo.

Nakłanianie do zastrzelenia "Szudrasia" miało być zemstą na rywalu, który wcześniej takie samo zlecenie wydał na zabicie "Generała".

Bernard Sz. już wcześniej został uznany winnym i skazany za to na 8 lat więzienia.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę