Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Ślisko i niebezpiecznie

Główne zdjęcie
ul. Zawadzka

Trzy samochody zderzyły się rano na drodze nr 64 Łomża-Wizna. W okolicach wsi Wyrzyki kierowca jadącego w kierunku Wizny opla na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka innym autem, po czym uderzył w jeszcze jeden samochód. Sprawca wypadku został ranny i trafił do szpitala.

Padający od dwóch dni śnieg daje się we znaki kierowcom. Na wszystkich drogach – nawet tych krajowych – zalega śnieg, albo błoto pośniegowe, co sprawia, że nawierzchnie są śliskie. Tymczasem synoptycy zapowiadają, że śnieg będzie padał jeszcze co najmniej przed dwa trzy dni.
Dodatkowo jazdę mogą utrudniać także zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane dość silnym wiatrem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę