Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Kłusownik z Kurpi?

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Zarzut nielegalnego posiadania broni usłyszał 43-letni mieszkaniec gminy Zbójna. Policjanci znaleźli u niego dwa amerykańskie karabinki KBKS z lunetami. Jak mówią karabinki były przystosowane np. do kłusownictwa.

W piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji  w Łomży weszli na teren jednej z posesji w miejscowości Stanisławowo gminy Zbójna. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający tam 43-latek może posiadać nielegalna broń i amunicje. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych mężczyzny, policjanci znaleźli i zabezpieczyli dwie jednostki broni palnej oraz dwa naboje. Zatrzymany 43-latek przyznał się do nielegalnego posiadania broni i amunicji.

Zgodnie z prawem kto to bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę