Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Sławomir Grygo został wicedyrektorem MOSiR-u w Łomży

Główne zdjęcie
Sławomir Grygo

- Jestem zadowolony, że dyrektor MOSiR-u Zbigniew Sasinowski wreszcie wręczył mi nominację na swego zastępcę – mówi Sławomir Grygo (lat 65), który od czerwca solidnie pełnił obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. - Wcześniej nie mógł wręczyć mi nominacji po wygranym przeze mnie konkursie na to stanowisko, ponieważ był na urlopie zdrowotnym z powodu choroby kręgosłupa, ale lekarz medycyny pracy potwierdził już jego zdolność do kierowania tą instytucją.

W uroczystej chwili przekazywania nominacji Sławomirowi Grygo przez dyrektora Zbigniewa Sasinowskiego, który wrócił po ponad siedmiu miesiącach z leczenia choroby do pracy 13. grudnia, uczestniczyła kadrowa MOSiR-u Alicja Leszczyńska. Przypomnijmy, że nowo mianowany zastępca dyrektora jest z MOSiR-em związany od listopada ub.r., kiedy to pracował na pół etatu jako menedżer sportu. 21. czerwca prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski udzielił mu pełnomocnictwa na pełnienie obowiązków dyrektora MOSIR-u w Łomży. Od 15. grudnia Sławomir Grygo będzie pracował na pełnym etacie. Na przyszły rok stawia sobie trzy najważniejsze cele.
- Przede wszystkim, zreorganizujemy pracę Pływalni nr 1, aby była otwarta od godz. 6. do godz. 22., tak jak wielokrotnie postulowali mieszkańcy miasta – zapowiada Sławomir Grygo. - Oprócz tego, przejmiemy marinę od budowlańców przy bulwarze nad Narwią i od stycznia zatrudnimy w niej cztery osoby: dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Od stycznia, żeby od razu nabrał życia ciąg spacerowy. Jedna osoba będzie kierownikiem portu rzecznego z uprawnieniami żeglarskimi, trzy pozostałe będą odpowiedzialne za utrzymanie porządku, wypożyczanie kajaków i sprzętu wodnego. Oficjalne otwarcie sezonu wodnego planujemy na długi weekend od 1. maja. Ponadto przy boisku syntetycznym obok stadionu miejskiego ustawimy wielki hangar, który został zakupiony pod lądowisko przy Grobli Jednaczewskiej. Będziemy w nim na zimę chowali sprzęt wodny oraz sprzęt sportowy i zmechanizowany ze stadionu.

Mirosław R. Derewońko

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę