Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wojewoda wyznaczył wybory w Jeziorku i Rządkowie

W niedzielę 17 lutego 2013 roku mieszkańcy dwóch wsi Jeziorko i Rządkowo w gminie Piątnica będą wybierać nowego radnego gminy. Wybory uzupełniające zarządził wojewoda podlaski, po tym gdy dotychczasowy radny Karol Śmiarowski złożył mandat.

Oficjalną przyczyną wygaszenia mandatu radnego było „niezłożenia wniosku” o urlop bezpłatny. Wniosek o taki urlop wymagany jest od radnych, którzy w momencie wyboru są w stosunku pracy z urzędem gminy, której radnymi zostali. Karol Śmiarowski pracuje w Ochotniczej Straży Pożarnej w Piątnicy, która formalnie podlega wójtowi. Radny nie chciał głosowania nad jego odwołaniem i sam złożył mandat.
Teraz wojewoda wyznaczył termin wyborów uzupełniających na 17 lutego 2013 roku i zatwierdził kalendarz wyborczy. Kandydaci na radnych można zgłaszać do 18 stycznia, ale do 29 grudnia należy zawiadomić Komisarza Wyborczego  w Łomży o utworzeniu komitetu wyborczego oraz o zamiarze zgłaszania kandydatów na radnego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę