Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Gwiazdkowe Nutki

9 grudnia w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży odbył się Festiwal Piosenki Świątecznej "Gwiazdkowe Nutki". Wzięły w nim udział również dzieci z naszego przedszkola.

Piosenką „Płatki śniegu” II miejsce wywalczyła Magda Jemielita  z towarzyszącym jej chórkiem, w składzie: Julia Łepkowska, Wiktoria Wałkuska oraz Julia Kołomyjska. Natomiast Julia Zarzycka w towarzystwie chórzystów: Natalii Wojdeczko, Kacpra Wójcickiego oraz Wiktorii Myślińskiej zaśpiewała piosenkę „Prowadź nas aniołku.” Serdecznie gratulujemy małym wykonawcom i życzymy dalszych sukcesów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 13 grudnia 2012 14:37
Data ostatniej edycji: pon, 17 grudnia 2012 22:30:41

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę