Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Odpowie za sprzedaż petard nieletnim

Nawet dwa lata więzienia grożą kobiecie z Kolna, która sprzedała petardy nastolatkom. Wczoraj już policyjne zarzuty. Sprzedawczynię „wysypał” jeden z 17-latków, który wcześniej wpadł gdy podpalał i rzucał petardy w okolicach parku miejskiego w Kolnie.

Policjanci podają, że wczoraj, około godziny 16.00 do dyżurnego kolneńskiej komendy zadzwoniła osoba, która powiadomiła, że w okolicach parku miejskiego w Kolnie, trzech młodych mężczyzn strzela petardami. Policjanci, którzy pojechali na wezwanie dostrzegli dwóch 17-latków i 16-latka, a jeden z nich podpalał i rzucał petardy. 17-latek za naruszenie zakazu używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych został ukarany mandatem karnym. Zgodnie z prawem bowiem  używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych dozwolone jest jedynie w Sylwestra i Nowy Rok. 
Policjanci ustalili też, gdzie młodzieńcy kupili petardy i kto im jej sprzedał. Kobieta już usłyszała zarzut sprzedaży materiałów pirotechnicznych osobom niepełnoletnim. Jest to przestępstwo, za które grozi nawet do 2 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę