Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„Solidarność” nie uznaje 13 grudnia za klęskę

Główne zdjęcie
Henryk Piekarski

Dzisiaj „Solidarność” nie uznaje 13 grudnia za klęskę – czytamy w przyjętym dziś stanowisku Oddziału Łomżyńskiej „Solidarności” w sprawie XXXI rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. - Ten dzień to smutek i zaduma, żadne święto - stwierdza Rada Oddziału Łomżyńskiej „Solidarności”. Uważamy, że po to ludzie w latach osiemdziesiątych walczyli, żeby teraz każdy mógł spędzać ten dzień jak uważa za właściwe – czytamy w dokumencie pod którym podpisał się Henryk Piekarski przewodniczący „Łomżyńskiej Solidarności”.

Działacze łomżyńskiej „Solidarności”, że po wprowadzeniu stanu wojennego „wielu działaczy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” i obywateli zostało internowanych, poddanych represjom, trafiło do więzień. Byli też tacy, którzy oddali to co najcenniejsze - życie.”
Zapewniają też, że „Związek Zawodowy NSZZ „Solidarność” nigdy nie zapomni o tej dacie, jesteśmy to winni ludziom dzięki którym żyjemy w wolnym kraju, ale też przyszłym pokoleniom, które powinny znać prawdę o tych tragicznych wydarzeniach”.
Dziś 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego Łomżyńska „Solidarność” oddaje hołd wszystkim, którzy poświęcili się za wolną Polskę, a szczególnie tym, którzy byli związani z Naszą Łomżyńską „Solidarnością”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę