Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Dyrektor Sasinowski wrócił do MOSiR

Zbigniew Sasinowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, po siedmiu miesiącach przerwy wrócił wczoraj do pracy. Na razie nie kieruje jednak MOSiRem, bo po tak długiej nieobecności w pracy został skierowany na badania okresowe. Te ma przejść dziś.

Na razie nie wiadomo jaka przyszłość czeka Sasinowskiego w MOSiR. W najbliższych dniach ma się spotkać z prezydentem Mieczysławem Czerniawski. Przypomnijmy dyrektor zaniemógł w maju, po tym gdy prezydent dał mu kilka dni do namysłu którą opcję wybrać: zostaje dalej na stanowisku, złoży rezygnację lub prezydent da mu wypowiedzenie z pracy. Wobec jak się okazało dłuższej choroby Sasinowskiego pod koniec czerwca prezydent cofnął mu pełnomocnictwo udzielone do kierowania Ośrodkiem, a obowiązki dyrektora MOSiR powierzył Sławomirowi Grygo.

Dodajmy, że Zbigniew Sasinowski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży jest od lipca 2009 roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę