Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Seryjny włamywacz złapany

Przez kilka miesięcy włamywał się do piwnic, ale na swoim koncie ma też obrobienie domku na terenie ogródków działkowych. Kradł przede wszystkim elektronarzędzia, sprzęt AGD i RTV oraz rowery. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na kilka tysięcy złotych. Teraz policjanci zatrzymali złodzieja. Okazał się nim 16-latek. W sumie usłyszał 11 zarzutów.

Pierwsze zgłoszenie dotyczące włamania do piwnicy dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał w połowie marca. W ciągu ośmiu miesięcy sprawca włamał się w sumie do dziesięciu piwnic. Do pomieszczeń dostawał się poprzez zerwanie kłódki – podaje podinsp. Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży. - Intensywna praca łomżyńskich funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego pozwoliła na ustalenie oraz zatrzymanie sprawcy, którym okazał się 16-latek. 
W sumie przedstawiono mu 11 zarzutów. Poza włamaniami do piwnic jest także podejrzany o dokonanie w połowie lipca, włamania do domku na terenie ogródków działkowych skąd miał skraść zegarek oraz podkaszarkę spalinową. Właściciel domku poniósł straty w wysokości około 500 zł. 

Młody człowiek za postępowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem dla nieletnich.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę