Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Grudniowe konkursy RPOWP

Ponad 40 mln zł wynosi łączna pula unijnych dotacji w trzech konkursach jakie jeszcze w grudniu ogłosi Urząd Marszałkowi Województwa Podlaskiego. O pieniądze będą mogli się starać przedsiębiorcy i samorządy.

Najwięcej pieniędzy - 24 mln zł – przeznaczone będzie na inwestycje w odnawialne źródła energii (działanie 5.2). O te środku występować będą mogły zarówno firmy, jak i samorządy.
Znacznie mniejsze pule środków przeznaczone są na pozostałe dwa konkursy. W ich ramach przedsiębiorcy będą mogli starać się o dotacje na działalność badawczo-rozwojową (działanie 1.1. Tworzenie warunków dla rozwoju innowacyjności). Do podziału będzie 9,4 mln zł, a dotacje będzie można pozyskać na inwestycje w infrastrukturę laboratoryjną i prowadzenie badań naukowych.
Kolejny konkurs będzie skierowany do samorządów. Chodzi o przygotowanie terenów inwestycyjnych (działanie 1.2.1.). Środki z RPOWP wesprą m.in. kompleksowe uzbrojenie terenów pod działalność gospodarczą, budowę lub przebudowę np. dróg dojazdowych do tych terenów. Budżet konkursu wyniesie 8 mln zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę