Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie w Stawiskach

26-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. Wcześniej został potrącony przez ciężarówkę. Do wypadku doszło w sobotę przed wieczorem w Stawiskach. Według wstępnych ustaleń policji mężczyzna miał wbiec pod ciężarówkę.

Do wypadu doszło około godziny 16.30, na Placu Wolności w Stawiskach. Kierowca samochodu ciężarowego marki Scania, 30-letni obywatel Litwy, jechał w kierunku Grajewa. Przejeżdżając przez miejscowość Stawiski, na Placu Wolności wprost pod koła jego samochodu miał wbiec 26-latek. Według policji mężczyzna najprawdopodobniej wbiegł wprost pod koła nadjeżdżającej ciężarówki zza pojazdu poruszającego się przeciwnym pasem ruchu. Ciężko ranny 26-latek trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę