Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

57-letni mężczyzna zginął w pożarze własnego domu.

Tragiczne zdarzenia rozegrały się w sobotę w Jedwabnem. Strażacy zgłoszenie o pożarze jednego z drewnianych domów w tym miasteczku odebrali tuż przed 15. Na miejsce zostały skierowane trzy jednostki ratowniczo-gaśnicze. W momencie przybycia na miejsce zdarzenia pożar wydostawał się poza budynek i zaczął obejmować konstrukcję dachu. Niestety w płonącym domu strażacy znaleźli ciało mężczyzny. To najprawdopodobniej 57-letni właściciel.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru domu w Jedwabnem. Niemniej ostatnio w związku z mrozami strażacy mają więcej zgłoszeń o pożarach z powodu awarii w urządzeniach grzewczych. Komenda Wojewódzka PSP informowała, że minionej doby w całym województwie podlaskim strażacy interweniowali przy siedmiu takich zdarzeniach.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę