Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Petarda eksplodowała w ręku 26-latka

Z poważnymi obrażeniami lewej dłoni trafił do szpital mężczyzna, po tym jak w jego ręku eksplodowała petarda. Do zdarzenia doszło w Grajewie. Ze wstępnych ustaleń policji, która wyjaśnia okoliczności wypadku, wynika, że mężczyzna kupił petardę przez internet.

Policjanci apelują, o ostrożne obchodzenie się z fajerwerkami. Przypominają, że niewłaściwe ich użytkowanie może być przyczyną wielu nieszczęśliwych wypadków. Przypominają również, że prawo zakazuje używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych, z wyjątkiem Sylwestra i Nowego Roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę