Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzieciaki z Łomży zajęły drugie miejsce w konkursie na najlepszą dekorację

Na wspaniały mikołajkowy prezent zapracowali sobie podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży. Za zajęcie drugiego miejsca w ogólnopolskim konkursie „smykiCMYKi”, na najbardziej pomysłowe udekorowanie swojego ośrodka, trafi do nich bon o wartości tysiąca złotych!

Na początku listopada podopieczni dziesięciu domów dziecka z całej Polski otrzymali od organizatorów zestawy naklejek ściennych. Do końca miesiąca mieli czas na to, aby obmyślić koncepcję, a następnie w kreatywny sposób przyozdobić ściany ośrodków. Efekty swoich starań uwieczniali na zdjęciach, które następnie przesyłali do organizatora. Zwycięzcy zostali ogłoszeni w Mikołaja. Nagrody trafiły do trzech ośrodków, które werdyktem organizatorów najlepiej wywiązały się ze swojego zadania. Nagroda główna w wysokości 5000 zł trafiła do Placówki Opiekuńczo–Wychowawczej w Nienadowej. Drugie miejsce i 1000 zł wygrali łomżanie, a miejsce III (nagroda 500 zł) przypadła wychowankom Domu Dziecka im. Kornela Makuszyńskiego w Oświęcimiu.
Krzysztof Jankowski z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Łomży zapewnia, że udział w konkursie był dla podopiecznych ośrodka czymś więcej, niż tylko okazją do dobrej zabawy.
- Zajęcie drugiego miejsca sprawiło nam ogromną radość, biorąc pod uwagę to, jak dobre były prace naszej konkurencji - mówi. - Udział w akcji zapewnił nam wielu niezapomnianych wrażeń, a przy tworzeniu projektu wychowankowie mieli możliwość rozwinięcia swoich umiejętności artystycznych, poprzez tworzenie zupełnie nowych aranżacji w pomieszczeniach placówki.

Wygrane w konkursie pieniądze można wydać na zakup kolorowych ozdób ściennych firmy PIXERS, pomysłodawcy i organizatora konkursu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę