Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Wśród najlepszych na świecie

Główne zdjęcie
Karol Łebkowski

Karol Łebkowski z Łomży znalazł się w grupie najlepszych sędziów zapasów na świecie. Jego nazwisko widnieje w najwyższej „olimpijskiej” kategorii sędziów posiadających międzynarodowe kategorie sędziowskie Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej FILA. Na liście są tylko 62 nazwiska, a w tej grupie jest jedynie dwóch Polaków.

- Egzamin zdawałem w tym roku podczas Mistrzostw Świata Juniorów, które odbywały się w Tajlandii – mówi Karol Łebkowski. - Rywalizacja była bardzo duża, ponieważ do egzaminu stanęło 61 sędziów z całego świata. Okazało się, że tylko 8 z nich podniosło swoje kwalifikacje.

Posiadanie „olimpijskiej” kategorii sędziów FILA pozwala Łebkowskiemu na sędziowanie walk seniorów podczas najważniejszych imprez zapaśniczych - Mistrzostw Europy, Świata i Igrzysk Olimpijskich.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę