sobota, 19 stycznia 2019 napisz DONOS@

Dilerzy narkotyków spod Łomży

Blisko sto tabletek „exstasy” oraz w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci podczas dwudniowej akcji na narkotykowych dilerów na na terenie powiatu łomżyńskiego i Zambrowa. W sumie zatrzymano siedmiu młodych mieszkańców okolic Łomży podejrzewanych o handel narkotykami.

Narkotyki znalezione przy siedmiu zatrzymanych mieszkańcach powiatu łomżyńskiego. (fot. KMP Łomża)
Narkotyki znalezione przy siedmiu zatrzymanych mieszkańcach powiatu łomżyńskiego. (fot. KMP Łomża)

Policja podaje, że akcję przeciwko dilerom prowadzili funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyźni wprowadzali do obrotu, udzielali w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz posiadali znaczne ilości narkotyków. Ponadto w wyniku przeszukań ich samochodów oraz miejsc zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany oraz blisko 100 tabletek „extasy”. Siedmiu mieszkańców powiatu łomżyńskiego w wieku od 20 do 30 lat trafiło do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu. Teraz zajmie się nimi sąd. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę