Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dilerzy narkotyków spod Łomży

Główne zdjęcie
Narkotyki znalezione przy siedmiu zatrzymanych mieszkańcach powiatu łomżyńskiego. (fot. KMP Łomża)

Blisko sto tabletek „exstasy” oraz w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci podczas dwudniowej akcji na narkotykowych dilerów na na terenie powiatu łomżyńskiego i Zambrowa. W sumie zatrzymano siedmiu młodych mieszkańców okolic Łomży podejrzewanych o handel narkotykami.

Policja podaje, że akcję przeciwko dilerom prowadzili funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łomży oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyźni wprowadzali do obrotu, udzielali w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz posiadali znaczne ilości narkotyków. Ponadto w wyniku przeszukań ich samochodów oraz miejsc zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie prawie 25 gramów amfetaminy i marihuany oraz blisko 100 tabletek „extasy”. Siedmiu mieszkańców powiatu łomżyńskiego w wieku od 20 do 30 lat trafiło do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu. Teraz zajmie się nimi sąd. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę