Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Najmłodsze łomżyńskie tancerki hip hop triumfują!

Natalia Naćka Kisiel i Wiktoria Wiki Kosmowska triumfowały podczas rozgrywanego w Warszawie Ogólnopolskiego Charytatywnego Turniej Tańca „ALL 4 ONE”. Tancerki startowały w kategorii hip hop 10-12 lat, w której zajęły: w duetach pierwsze miejsce oraz w solo - Wiktoria pierwsze miejsce, a Natalia trzecie.

Turniej „ALL 4 ONE” zorganizowano już po raz trzeci. Turniej jest charytatywny, bo każda złotówka z opłaty startowej tancerek i tancerzy przeznaczona była na szczytny cel. 

Dojadamy, że obie uhonorowywane młode tancerki uczęszczają do Studia Tańca B.K.Step działającego przy Miejskkim Domu Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę