Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek pod Miastkowem

Główne zdjęcie
Wypadek pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem

Pięć młodych osób zginęło, szósta jest ranna. Wszyscy to ofiary porannego wypadku w okolicach Miastkowa. Jadący od strony Ostrołęki w kierunku Łomży opel vectra według wstępnych informacji, wpadł w poślizg a następnie wypadł z drogi uderzył w przydrożne drzewa i dachował. Na miejscu zginęli: 23-letnia kierująca, mieszkanka Ostrołęki, oraz 4 pasażerów, dwie kobiety i dwóch mężczyzn w wieku od 20 do 35 lat.

Do wypadku doszło kilka minut po godzinie 7. rano. Jak podaje policja najprawdopodobniej podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego opel wpadł w poślizg, a kierująca nim kobieta straciła panowanie nad autem. Opel zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzając w drzewa dachował. Wypadek przeżył 25-letni mężczyzna, który siedział na tylnym siedzeniu. Lekarze jego stan określają jako ciężki, ale stabilny.

Foto: Wypadek pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem
Foto: Wypadek pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem
Foto: Wypadek pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem
Foto: Wypadek pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem
Foto: Wypadek pomiędzy Drogoszewem a Miastkowem

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę