Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pieniądze dla bezrobotnych na własną firmę

Łomżyński Urząd Pracy ma jeszcze pieniądze na dotacje na założenie działalności gospodarczej. W 2012 r. dostało je już ponad 120 bezrobotnych z powiatu łomżyńskiego. Każdy otrzymał 18 tys. zł, przy czym musiał mieć 5 tys. zł wkładu własnego.

Pierwszeństwo w otrzymaniu dotacji mają osoby po 50. roku życia, długotrwale bezrobotne i samotnie wychowujące dzieci. Jak pokazują statystyki Urzędu Pracy, większość osób, które otrzymały pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pozostaje na rynku. Ponownie rejestruje się od 10 do 15 procent osób.

Szczegółowe informacje o tym, jak otrzymać pieniądze, znajdują się na stronie pup.lomza.pl.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę