Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zginął na drzewie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Młody mężczyzna zginął gdy kierowany przez niego samochód zjechał z drogi i z ogromną siłą uderzył w drzewo. 26-latek najprawdopodobniej chciał wyprzedzić jadące przed nim samochody, ale po wjechał na przeciwległy pas ruchu, gdy zauważył nadjeżdżające z przeciwka pojazdy i próbował szybko powrócić na swój pas stracił panowanie nad autem.

Do wypadku doszło tuż po godzinie 9.00  w pobliżu Kuczyna w powiecie wysokomazowieckim. Policjanci podają, że kierowca citroena jechał od strony Ciechanowca i najprawdopodobniej chciał wyprzedzić jadące przed nim samochody. Niestety w trakcie naprędce wykonywanego manewru stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu, gdzie z dużą siłą uderzył w drzewo. W wyniku wypadku 26-latek zginął na miejscu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę