Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

ŻYJ ZDROWO ! Przedstawienie w "piątce"

Dnia 28 listopada 2012 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 5 w Łomży odbyło się przedstawienie w wykonaniu dzieci sześcioletnich pt. „Żyj zdrowo” przygotowane przez nauczycieli Marię Danielską, Barbarę Florczyk i Grzegorza Narewskiego .

Przedstawienie jest jednym z wielu działań realizowanego w placówce programu "Zdrowe dziecko, to twórcze dziecko" w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej. Zebranych  gości powitała dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Inspektor Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Łomży Pani Anna Bukowska , przedstawiciele mediów, a także cała społeczność przedszkolna rodzice, dzieci oraz personel. Występ przedszkolaków zachwycił widownię, która co chwila nagradzał  małych aktorów gromkimi brawami. Już sam tytuł przedstawienia wskazuje jaka była jego treść. Dzieci poddały krytyce wszystko, co szkodzi naszemu zdrowiu i zachęcały do spożywania warzyw, owoców, do uprawiania sportów, do dbania o higienę. Na koniec występu aktorzy zaprezentowali swoja sprawność fizyczną. Przedszkolakom gorące podziękowania złożyła Pani Dyrektor, a także Przewodniczący Rady Rodziców Pan Krzysztof Staniórski i cała widownia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 28 listopada 2012 20:01
Data ostatniej edycji: wt, 04 grudnia 2012 08:44:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę