Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Kuratorzy zawinili

Główne zdjęcie
Fot. Przeszukiwania pobliskiego stawu w Hipolitowie

Dwaj kuratorzy, którzy zajmowali się rodziną kobiety z Hipolitowa, niewystarczająco wypełniali swoje obowiązki. To według informacji radia TOK FM wynika z lustracji sądu w Łomży zleconej przez ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina, po tym gdy na jaw wyszła sprawa wielokrotnego zabójstwa swoich dzieci przez Beatę Z. - Z kontroli wynika z m.in., że powstawały niepełne raporty opierające się tylko na zeznaniach krewnych - ustaliło radio TOK FM.

Jak udało się ustalić TOK FM, dwaj kuratorzy, którzy mieli sprawować nadzór nad rodziną, już nie pełnią tych funkcji, ale zostali odwołani za zaniedbania w innych sprawach. Ostatni z nich stracił posadę w 2008 roku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę