Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wielkie pieczenie w czterolatkach

Dziecko jako mały odkrywca wszystko chce przetestować i sprawdzić samo. Wszelkie kulinarne zadania mogą być doskonałym polem doświadczalnym dla naszych pociech.

Dlatego też nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Cała Polska piecze z dziećmi". W jego ramach wszystkie nasze przedszkolaki będą ubijać, mieszać, miksować, dekorować, no i oczywiście zjadać kolorowe pyszności. Przygodę z babeczkami rozpoczęły czterolatki. Zakładanie fartuszków, oczywiście mycie rączek i już zabieramy się do pracy. Oj działo się. Mikser pracował na najwyższych obrotach, dzieciaki sprawnie dolewały mleko i wrzucały do miski kolejne produkty. Ach, z jaką niecierpliwością czterolatki czekały na efekty swojej pracy. Wystudzone babeczki wystarczyło już tylko udekorować i można było śmiało brać się za jedzenie. A na koniec, cóż,  zostały tylko......okruszki :)

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 26 listopada 2012 21:37
Data ostatniej edycji: śr, 28 listopada 2012 22:16:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę