Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Spłonęła obora i dwa cielaki

Na około 150 tysięcy złotych szacowane są straty po pożarze jakie w poniedziałkowe popołudnie wybuchł w oborze przy ul. Grabowej na osiedlu Maria w Łomży. Mimo szybkiej interwencji strażaków budynek spłonął niemalże doszczętnie. W ogniu zginęły także dwa cielaki.

 

Pożar strażakom zgłoszono około 15.30. Na miejsce skierowano cztery jednostki ratownicze – trzy z Łomży i jedną z Konarzyc. W budynku inwentarskim gospodarz trzymał m.in. zwierzęta. Kilkanaście z nich udało mu się wyprowadzić, ale dwa cielaki niestety zginęły w płomieniach. Pożar strawiła także około 40 ton składowanej w budynku słomy i właściwie cały budynek.

Na razie nie są znane przyczyny wybuchu pożaru.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę