Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Dlaczego Polacy powinni kochać swoja Ojczyznę

W dniu 14 listopada 2012 roku na Uniwersytecie Dzieci Bogdana Jańskiego odbył się kolejny wykład dla przedszkolaków biorących udział w tym projekcie edukacyjnym, w którym uczestniczą również nasze starszaki.

Tematyka wykładu „Dlaczego Polacy powinni kochać swoją Ojczyznę?” nawiązuje do obchodzonego dnia 11 listopada Święta Odzyskania Niepodległości. Wykład poprowadził dr Roman Gawrych – pracownik naukowo-dydaktyczny uczelni, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Dlaczego Polacy powinni kochać swoją ojczyznę? Nam dorosłym odpowiedź na to pytanie nie wydaje się tak prosta. Inaczej odpowiadały dzieci – za góry, za morze, za las… Proste odpowiedzi, które pokazują prawdę o miłości. Spotkanie było wspaniałą okazją do wspólnego śpiewania przy dźwiękach akordeonu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 25 listopada 2012 22:44
Data ostatniej edycji: nie, 25 listopada 2012 23:02:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę