Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Trzy osoby zabite w karambolu na „ósemce”

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło rano na krajowej „ósemce” między Jeżewem Starym a Mężeninem. W okolicach miejscowości Nowe Zambrzyce zderzyły się dwa samochody osobowe i cztery ciężarówki. Niestety trzy osoby zginęły na miejscu, a pięć zostało rannych i trafiło do szpitala.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes z naczepą - 37-letni obywatel Białorusi, jadąc od strony Białegostoku z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tył naczepy jadącego w przeciwnym kierunku - ciężarowego volvo. Następnie uderzył w jadący również w przeciwnym kierunku litewski ciągnik siodłowy volvo z naczepą, który w wyniku uderzenia zjechał do rowu przewracając się na bok. Jadący bezpośrednio za litewskim volvo - citroen berlingo, by uniknąć czołowego zderzenia z mercedesem zjechał do pobliskiego rowu. Bezpośrednio za citroenem jechał dostawczy iveco którym podróżowało 7 osób, w którego czołowo uderzył mercedes z naczepą. Następnie jadący za iveco również ciężarowy mercedes nie mając możliwości ominięcia uderzył w ciągnik siodłowy, który uprzednio uderzył w dostawcze iveco. W wyniku zdarzenia 3 mężczyźni podróżujący iveco w wieku 22, 61 i około 60 lat zginęli na miejscu, a czworo pasażerów przewiezionych zostało do szpitala. Kierujący mercedesem 37-letni obywatel Białorusi trafił również do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę