Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Potrącony na nowym skrzyżowaniu

76-letni mężczyzna został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Sikorskiego i Zawadzkiej w Łomży. Doznał „tylko” złamania nadgarstka lewej ręki.

Jak informuje podinsp. Krzysztof Pilcicki do wypadku doszło wczoraj. Skręcająca z ulicy Sikorskiego w Zawadzką 21-letnia kobieta jadąca fiatem seicento potrąciła przechodzącego po oznaczonym przejściu dla pieszych mężczyznę. 
Do wypadku doszło na zmodernizowanym skrzyżowaniu Sikorskiego i Zawadzkiej. Niestety w dalszym ciągu nie działa tu sygnalizacja świetlna, która ma sterować ruchem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę