Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Weekendowe wypadki

Jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne w wypadkach do których doszło w weekend w okolicach Łomży. Śmiertelny wypadek wydarzył się w sobotę wieczorem w Przytułach. Zginął 22-letni kierowca.

Jak podają policjanci jadący około godziny 20.00 seatem toledo 22-letni mieszkaniec Wizny z nieznanych jeszcze powodów wypadł z drogi uderzył w przepust wodny, a następnie w bramę ogrodzeniową pobliskiej posesji. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon kierowcy.

Drugi weekendowy wypadek wydarzył się w piątek około godziny 20.00 w Błażejewie na drodze Piątnica – Wizną. Tu kierujący samochodem 28-latek nie dostosował prędkości auta do warunków na drodze i uderzył w tył ciągnika rolniczego. Zarówno on jak i jadących z nim trzech pasażerów z obrażeniami ciała trafili do szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę