Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Biblioteka gminy Łomża wśród najlepszych w kraju

Główne zdjęcie
Najlepsze w kraju biblioteki

Mająca siedzibę w Podgórzu Biblioteka Publiczna Gminy Łomża zajęła 9 miejsce w Polsce i 5 wśród gmin wiejskich w rankingu bibliotek organizowanym przez Instytut Książki razem z „Rzeczpospolitą”. W tym roku w szranki stanęło prawie 700 bibliotek.

Dziś w Warszawie odbędzie się gala  wręczenia nagród. Jak podają organizatorzy w rankingu doceniani są ci, dla których dobrze działająca biblioteka gminna jest najlepszym świadectwem dbałości samorządu o zapewnienie łatwego i bezpłatnego dostępu do kultury, wiedzy i nowych mediów. Przyjęta metoda oceny bibliotek premiuje działania na rzecz jakości i komfortu obsługi czytelników, poziom czytelnictwa, liczbę kupowanych nowości i wydatki samorządu na utrzymanie placówki. 
W sumie w całym rankingu biblioteka mogła uzyskać 335 pkt, a łomżyńska otrzymała 279,8. 

Dodajmy, że Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu ma cztery filie w: Wygodzie, Konarzycach, Kupiskach, i Pniewie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę