Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zabrakło kasy na Drużynowe Mistrzostwa Europy

Andrzej Korytkowski trener i prezes klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża wycofuje reprezentującą Polskę drużynę klubu z Drużynowych Mistrzostwach Europy w biegach przełajowych, które na początku lutego przyszłego roku mają odbyć się w hiszpańskim mieście Castillo. Jak mówi to przez pieniądze. – Ze względów finansowych musiał zrezygnować z tego startu – mówi Korytkowski. - Policzyliśmy wszystkie za i przeciw i doszliśmy do wniosku, że niestety nie możemy ryzykować bo może okazać się, że zabraknie nam funduszy na działalność w przyszłym sezonie, a taki kosztowny (10tyś.) wyjazd tylko pogorszyłby naszą sytuację – tłumaczy.

Zawodnicy  LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża prawo do startu w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Hiszpanii wywalczyli w marcu zostając Drużynowymi Mistrzami Polski Seniorów w biegach przełajowych. Zwycięską drużynę stanowili: Michał Bernardelli, Jakub Nowak i Emil Dobrowolski. 
- Jest to przykre, że klub który uzyskał najlepsze wyniki w historii ziemi łomżyńskiej ma  problemy z udziałem w najważniejszych rozgrywkach – żali się Andrzej Korytkowski. - Teraz nie możemy jechać na Mistrzostwa Europy, a w roku ubiegłym  byliśmy zmuszeni  wycofać się z udziału w Lidze Juniorów i Seniorów. W tym sezonie wystąpiliśmy w Lidze Seniorów tylko dlatego, że pożyczyliśmy finanse aby jechać na zawody i uzyskać awans do Ekstraklasy – mówi Korytkowski dodając, że liczymy, iż „dzięki temu w przyszłym roku otrzymamy znacznie większą dotację”. 

Prezes LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża mówi, że pomimo trudnej sytuacji finansowej „nie poddajemy się”. 
- Klub osiąga świetne rezultaty głownie dzięki wydatnej pomocy PPB Prefbet ze Śniadowa, SWEiRP  Łomża oraz dotacji z Urzędu Miasta jak również wielu wspaniałym, bezinteresownym ludziom i mniejszym sponsorom za co im wszystkim dziękujemy! 
Korytkowski ciągle też liczymy, że uda się znaleźć jeszcze jednego poważnego sponsora, który w zamian za pomoc finansową mógłby znaleźć się w nazwie klubu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę