Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Tanio zaprojektują nam Inkubator

Firma Metropolis ze Szczecina złożyła – zdaniem urzędników ratusza – najkorzystniejszą ofertę na zaprojektowanie Inkubatora Przedsiębiorczości, który ma zostać zrealizowany w ramach pierwszego etapu tworzenia Parku Przemysłowego Łomża. Za kompletną dokumentację zażądała jedynie 113 tys zł. Jedynie, bo to blisko dwa razy mniej niż kolejna z najtańszych i większość niewykluczonych ofert. W sumie o zlecenie na zaprojektowanie Inkubatora, który za około 19 mln zł miasto chce zbudować przy ulicy Sikorskiego, ubiegało się 10 oferentów m.in. z Białegostoku, Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa i Olsztyna.

Inkubator Przedsiębiorczości to - jak oczekuje miasto - nowoczesny, przeszklony budynek w którym będą mieściły się pomieszczenia biurowe w których swój e-biznes – na preferencyjnych warunkach - mieliby zaczynać zwłaszcza młodzi przedsiębiorcy wywodzący się z absolwentów miejscowych uczelni, ale także m.in. pracownia informatyczno-multimedialna, sale przeznaczone dla usług call center i business process outsourcing oraz sala szkoleniowa. Budynek do końca 2015 roku miałby stanąć na działce dawnych warsztatów szkoły drzewnej przy ulicy Sikorskiego według projektu... firmy Metropolis ze Szczecina. To na złożyła najtańszą ze wszystkich 10 ofert zgłoszonych  do miejskiego przetargu na wyłonienie projektanta Inkubatora Przedsiębiorczości. Za dokumentację chce tylko 113 160 zł. Tylko w tym wypadku zasługuje na podkreślenie, bo to oferta odbiegała ceną od większość złożonych i niewykluczonych z przetargu ofert. Warto dodać, że kolejna z najtańszych zbliżała się do 200 tys zł, i trzy kolejne kształtowały się w tych granicach, a najdroższa przekraczała 400 tys zł.   

Zgodnie z ogłoszeniem przetargowym zwycięska firma na opracowanie dokumentacji Inkubatora będzie miała siedem miesięcy od dnia podpisania umowy z ratuszem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę