Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Narodowe Święto Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości - Najważniejsze polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku , po 123 latach zaborów, niepodległości.

Nie sposób zapomnieć o nim nawet w przedszkolu. Akademię z tej okazji można było obejrzeć w przedszkolu 13 listopada. Odświętnie ubrane dzieci i panie, i ten niepowtarzalny nastrój. Z jednej strony zaduma nad tym, co sie wydarzyło. Z drugiej strony radość z wolnej Ojczyzny. I może dzieci nie dokońca to wszystko potrafią zrozumieć, to czują swoimi małymi serduszkami.
Recytacja wierszy, śpiew piosenek oraz obecność Gościa, żołnierza, Starszego Sierżanta Grzegorza Traczyńskiego uświetniła obchody Święta Niepodległości w naszym  przedszkolu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 15 listopada 2012 00:52
Data ostatniej edycji: pon, 19 listopada 2012 20:38:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę