Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Weekend sukcesów łomżyńskich tancerzy

Główne zdjęcie
Grupa Skrecz

Pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wirujący Krąg” i drugie podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Ofensywa Tańca” zajęli młodzi tancerze z łomżyńskiej grupy Skrecz. Oba turnieje odbyły się w weekend.

W sobotę  podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Ofensywa Tańca” w Ostrołęce grupa Skrecz zdobyła II miejsce w kategorii hip hop formacje. Podczas tego turnieju troje tancerzy zdobyło także uznanie w kategoriach hip hop solo. Wiktoria Kosmowska zajęła I miejsce  w kategorii do lat 11,  Ewelina Barcicka I miejsce, a Julia Malinowska III miejsce w kat. od 12 do 15 lat. 

Natomiast w niedzielę na Ogólnopolskim Turnieju Tańca „Wirujący Krąg” w Ostrowi Mazowieckiej formacja Skrecz stanęła na najwyższym podium zdobywając I nagrodę.

Tancerze wystąpili w składzie: Julia Niewiadomska, Katarzyna Chylińska, Paulina Zalewska, Klaudia Zambrzycka, Klaudia Zabielska, Anna Tyszko, Joanna Grabowska, Patrycja Grabowska, Natalia Kijek, Natalia Popławska, Karolina Szewczyk, Emilia Mroczkowska, Oliwia Pogorzelska, Daniel Szabłowski, których do udziału w zawodach przygotowali Marek Kisiel i Adrianna Rajkowska.

Grupa Skrecz ćwiczy w Studio Tańca B.K.Step działającym przy Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

210305125821.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę