Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Przedszkolaki w PWSIiP

Dnia 6 listopada nasze sześciolatki wzięły udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego 3. edycji Akademii Przedszkolaka w PWSIiP w Łomży.

Zanim dostąpiły aktu pasowania musiały zdać egzamin wstępny, który polegał na  zaprezentowaniu własnych umiejętności scenicznych. Oczywiście przedszkolaki nie zawiodły zaśpiewały, zatańczyły aż miło było patrzeć. Dopiero wówczas Jego Magnificencja Rektor PWSIP, dr hab. Robert Charmas każde dziecko pasował rektorskim berłem na studenta, a towarzysząca mu Pani Prorektor ds. Dydaktyki i Spraw Studenckich, dr Krystyna Leszczewska wręczała nauczycielom znaczki AP dla każdego dziecka uczestniczącego w zajęciach. Przed najmłodszymi studentami zajęcia z chemii, wychowania fizycznego, technologii żywności, bezpieczeństwa w Internecie… i wiele innych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 10 listopada 2012 09:00
Data ostatniej edycji: cz, 25 kwietnia 2013 19:24:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę