Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Narkotyki w rękawie kurtki

Ponad 110 gramów marihuany ukrył w rękawie kurtki 30-latek. Mężczyzna został zatrzymany na dworcu PKS w Łomży. Jak się okazało w przeszłości był już karany za handel narkotykami.

Do zatrzymania 30-latka doszło w środę późnym popołudniem. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży z informacji uzyskanych przez policjantów, wynikało że łomżanin może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia mundurowych okazały się trafne. W trakcie kontroli, policjanci w rękawie kurtki mężczyzny znaleźli torebkę strunową zawierającą susz roślinny. Po badaniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana. W sumie łomżyńscy policjanci zabezpieczyli 3 zawiniątka, w których znajdowało się około 110 gram narkotyku. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał też zarzut o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę