Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pierwsze urodziny drugiego oddziału Kasy Stefczyka w Łomży

Atrakcyjne obniżki oprocentowania pożyczek, szeroki wybór lokat, konta z dostępem przez internet, oferta dla młodych Członków i dla właścicieli firm – już od prawie roku łomżanie mogą korzystać z bogatej oferty Kasy Stefczyka w dwóch wygodnych i nowoczesnych oddziałach.

W styczniu minie rok, jak nowy oddział Kasy Stefczyka przy alei Legionów 44 zaprosił w swoje progi pierwszych Członków.


– Od początku istnienia drugiej łomżyńskiej placówki Członkami Kasy Stefczyka zostało w niej już ponad 100 osób – mówi Andrzej Garlicki, kierownik regionalny Stefczyk Finanse w Łomży.  – Codziennie przychodzą kolejni mieszkańcy miasta zainteresowani  przystąpieniem do Kasy.


Co przyciąga mieszkańców do Kasy Stefczyka?  Na pewno wyjątkowo atrakcyjna oferta pożyczek.


– W naszej ofercie pożyczkowej każdy znajdzie coś dla siebie – zapewnia Andrzej Garlicki. – Obecnie mamy interesującą propozycję dla Członków, którzy zlecą przelew swojego wynagrodzenia na konto w Kasie Stefczyka. Mogą oni liczyć na znaczną obniżkę oprocentowania pożyczki. Poza tym oferujemy specjalne pożyczki naszym młodych Członkom oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą.


Na uwagę zasługują też atrakcyjnie oprocentowane lokaty, dzięki którym nawet małe kwoty mogą zostać w krótkim czasie pomnożone.


–  Na lokacie Podwójny Zysk można ulokować połowę kwoty na 3 miesiące, a drugą połowę na 6 miesięcy. Dzięki temu już po 3 miesiącach część środków jest dostępna do wypłaty, podczas gdy druga nadal wypracowuje zysk – mówi kierownik. – Jeśli natomiast nasz Członek chce mieć możliwość wypłacania swoich oszczędności na bieżąco, zachęcamy do założenia Królewskiego Rachunku Oszczędnościowego, oprocentowanego aż 4,75% w skali roku. Do rachunku można regularnie dopłacać, a jednocześnie wypłacać oszczędności w każdej chwili nie tracąc odsetek.


Warto również wiedzieć, że Kasa Stefczyka oferuje swoim Członkom rachunki osobiste oraz firmowe z dostępem przez internet. Wystarczy tylko przyjść do oddziału i założyć konto, by dzięki prostemu i funkcjonalnemu serwisowi transakcyjnemu e-skok zyskać  dostęp do rachunku przez całą dobę, wykonywać operacje oraz sprawdzać stan swoich finansów bez wychodzenia z domu.


Do każdego konta wydawana jest bezpłatnie karta płatnicza Visa, którą można bez prowizji wypłacać gotówkę z ponad 900 bankomatów zarówno SKOK24 zlokalizowanych przy placówkach Kas Stefczyka, jak i sieci eCard oraz GlobalCash.


– Gorąco zapraszamy wszystkich łomżan do korzystania z oferty Kasy Stefczyka w naszej placówce – zachęca Andrzej Galicki. – Oddział mieści się przy alei Legionów 44 i jest czynny od poniedziałku do piątku, od 9.00 do 17.00.

 

(tekst płatny)
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę