Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

"Zdrowe dziecko, to twórcze dziecko"

Drodzy Rodzice W dniach od 1 października do 10 grudnia 2012r w naszym przedszkolu realizujemy program "Zdrowe dziecko, to twórcze dziecko" w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej. W zakresie realizowanego programu przewidziane są między innymi takie działania jak: -Konkurs plastyczny "Świat wolny od używek" -Spotkanie policjanta z dziećmi -Spotkanie pielęgniarki z dziećmi -Spotkanie rodziców z psychologiem nt.Zagrożenia używkami XXI w" -Inscenizacja dla dzieci pt. "Żyj zdrowo" -Zawody sportowe "W zdrowym ciele zdrowy duch" -Konkurs wiedzy o zagrożeniach wynikających z uzależnień.

Agata Komorowska
cz, 08 listopada 2012 00:51
Data ostatniej edycji: cz, 08 listopada 2012 21:55:32

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę