Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Resort sprawiedliwości zajmie się sprawą matki z Hipolitowa

Przedstawiciele resortu sprawiedliwości skontrolują pracę kuratorów, którzy opiekowali się matką z Hipolitowa i jej rodziną. Kobieta jest podejrzewana o zabicie sześciorga swoich dzieci. Przeprowadzenie podobnej kontroli zlecił kuratorowi okręgowemu prezes łomżyńskiego sądu. Sprawdzona ma być praca kuratorów - zawodowego i społecznego.

Wyniki kontroli mają być znane jeszcze w tym tygodniu. Na wniosek Rzecznik Praw Dziecka Marka Michalaka pracownicy Sądu Okręgowego w Łomży przygotowali także dokumentację dotyczącą tej sprawy. Rzecznik zadeklarował, że zajmie się tym osobiście.

Zlecił kontrole zarówno działalności służb socjalnych, jak i zgromadzonego materiału.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę