Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Jeden ze sprawców napadu na salon gier w Starych Kupiskach w areszcie

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 44-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna przyznał się do dokonania rozboju z użyciem broni palnej, na pracownicy salonu gier w Starych Kupiskach pod Łomżą. W połowie października, nocą do salonu weszło dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy przystawiając pracownicy pistolet do głowy wymusili wydanie pieniędzy, po czym rozbili dwa automaty do gier. Policjanci w dalszym ciągu poszukują drugiego z napastników.

Około godziny 2.00 w nocy napastnicy z zaciągniętymi na głowy kapturami weszli do lokalu i grożąc pracownicy bronią zażądali wydania pieniędzy. Następnie kazali 41-latce położyć się na ziemi i związali jej ręce oraz przykryli głowę. Potem zniszczyli dwa automaty do gier i zabrali z ich wnętrza kasetki z pieniędzmi, po czym uciekli.
Policjanci przez kilkanaście dni poszukiwali napastników. W piątek ustalili i zatrzymali jednego z podejrzewanych o rozbój. To 44-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju z użyciem broni palnej, do którego – jak podają policjanci - się przyznał. 
Na wniosek prokuratury, sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy. Nadal poszukiwany jest jego wspólnik
Od początku  rozpracowywania napadu w Kupiskach śledczy łączyli te zdarzenie z wcześniejszym o dwa tygodnie napadem z bronią w ręku na stację paliw w Jedwabnem. Tam także było dwóch napastników, a poza kradzieżą doszło też do pobicia pracownika. Policjanci jeszcze przed napadem na lokal w Kupiskach złapali jednego z napastników - 36-letniego mieszkańca okolic Wizny. On także siedzi już tymczasowym areszcie. Poszukiwany jest drugi, który być może brał udział w obu napadach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę