Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Zapaśnik na medal

Kacper Łebkowski, uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży oraz zawodnik klubu „Herkules” Łomża wywalczył brązowy medal podczas XLI Międzynarodowego Turnieju o Puchar Warmii i Mazur w zapasach. W rozgrywanych w Olsztynie zawodach wystartowało 240 zawodników reprezentujących kluby z Polski, Litwy i Rosji.

Kacper Łebkowski walczył w kategorii do 42 kg. Trener Karol Łebkowski podkreśla, że sukces jest tym bardziej większy, ponieważ Kacper po raz pierwszy wystąpił w tej kategorii wagowej. Kolejnym ważnym startem dla młodego zapaśnika z Łomży będzie udział w Mistrzostwach Polski młodzików, które na początku grudnia odbędą się w Siedlcach.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę