Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Chciał wykupić kolegów z tarapatów...

24-latek będzie odpowiadał za próbę skorumpowania policjantów. Mężczyzna oferując mundurowym 250 zł chciał „wykupić” dwóch kolegów z którymi podróżował samochodem. Jedne z nich – kierowca był pijany, drugi pasażer miał przy sobie marihuanę.

Wszystko działo się w sobotę na stacji paliw w Jakaci Dwornej. To tam do kontroli zatrzymano volvo na ostrołęckich numerach rejestracyjnych. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Za kierownicą samochodu siedział pijany 27-latek. 
- Badania alkomatem potwierdziło, że w wydychanym powietrzu miał ponad promil alkoholu – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Poza tym przy jednym z pasażerów (21 lat) policjanci znaleźli torebkę z marihuaną. 
I tu zareagował drugi z pasażerów. Widząc kłopoty kolegów postanowił im pomów czyli wykupić  od policjantów.
- Mężczyzna zaoferował funkcjonariuszom 250 złotych łapówki w zamian za puszczenie ich wolno – mówi Brulińska.
Policjanci skorumpować się jednak nie dali, a oferujący łapówkę mężczyzna wraz ze swoimi kolegami trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wszyscy trzej – każdy za swoje przewinienie - mają odpowiadać przed sądem, przy czym największa kara grozi temu, który ruszył kolegom z pomocą.  Grozi mu do 8 lat więzienia.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę