Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

(nie)Bezpieczna jazda

W ciągu dwóch ostatnich dni w województwie podlaskim doszło do 5 wypadków drogowych w których rannych zostało 11 osób, a 2 zginęły. Jeden z wypadków wydarzył się na terenie gminy Zbójna. W czwartek, 1 listopada rano młoda kobieta jadąc samochodem na łuku drogi straciła nad min panowanie i w efekcie uderzyła w przydrożne drzewo. Kobiecie nic się nie stało, ale troje pasażerów trafiło do szpitala.

Policjanci podają także, że w ciągu dwóch dni akcji „Znicz” zatrzymali 20 nietrzeźwych kierowców. Akcja, w ramach której w patrolowanie dróg zaangażowanych jest więcej funkcjonariuszy niż zwykle będzie prowadzona aż do niedzieli 4 listopada. 
- W związku z tym, że natężenie ruchu może wzrosnąć także w niedzielne popołudnie i wieczorem apelujemy do wszystkich kierowców, którzy w tym czasie ruszą w trasę o bezpieczną jazdę, trzeźwość, rozwagę i przewidywanie sytuacji na drodze – apelują policjanci.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę