Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Ma być łatwiej i szybciej...

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać nowa „sala operacyjna” ratusza

Do końca lutego łomżyński ratusz ma zyskać zupełnie nowe „stanowiska bezpośredniej obsługi” mieszkańców. Dzisiejszą prostą ladę podawczą biegnącą wzdłuż całego pomieszczenia w którym mieści się ewidencja ludności zastąpić mają dwie lady ułożone w kształcie litery V. W nowej „sali operacyjnej” będą wydawane prawa jazdy, dowody osobiste, prowadzone sprawy meldunkowe oraz działalności gospodarczej. Ratusz zapewnia, że zmiany przyczynią się do „usprawnienia obsługi klientów i dostosowania stanowisk pracy, zgodnie z zasadami ergonomii”.

Przebudowa parteru ma „otworzyć” stanowiska bezpośredniej obsługi interesantów – podaje Łukasz Czech. - Dzięki planowanej przebudowie wygenerowane zostaną dodatkowe stanowiska obsługi bezpośredniej w celu zminimalizowania powstawania kolejek do stanowisk merytorycznych. 
Nim jednak będzie przyjemniej i szybciej będzie trudniej. Na czas trwania remontu urzędnicy z sali nr 1 zostaną przeniesieni do sal 2 i 5, co sprawi że tam też będą musieli udać się petenci. Na razie jednak nie wiadomo kiedy przenosiny nastąpią. Ratusz ponownie szuka wykonawcy remontu. Na pierwszy przetarg - ogłoszony jeszcze w sieroniiu - nikt się nie zgłosił. Władze planują, że tym razem się już uda i prace rozpocząć jeszcze w tym miesiącu.
- Za wszelkie utrudnienia i niedogodności już teraz przepraszamy mieszkańców, prosimy o wyrozumiałość wyrażając jednocześnie nadzieję, że rekompensatą tych utrudnień po remoncie, będzie podniesienie jakości obsługi w łomżyńskim magistracie – podaje Czech.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę