Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Linia specjalna MPK połączy cmentarze w dniu Wszystkich Świętych

Miejskiej Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży uruchomi linię specjalną na dzień Wszystkich Świętych, łączącą cmentarze przy ul. Wojska Polskiego, ul. Przykoszarowej, ul. Kopernika oraz w Piątnicy i Drozdowie. Z przystanku przy cmentarzu na ul. Wojska Polskiego w kierunku Drozdowa autobusy będą odjeżdżały co godzinę od 7:31 do 20:31, zaś w kierunku Fadomu od 9:10 do 22:10.

Autobusy komunikacji miejskiej będą wyruszały z Fadomu trasą: Wojska Polskiego – Spokojna – Przykoszarowa – Zawadzka – Sikorskiego – Al. Legionów – Pl. Kościuszki – Zjazd – Piątnica – Kalinowo – Drozodowo i z powrotem tą samą trasą. Będą one kursowały co godzinę z Fadomu od 7:30 do 20:30, zaś z Drozdowa od 8:30 do 21:30.

Jak informuje MPK  1 listopada linie nr 3 i 5 będą kursowały wg rozkładu z dni roboczych. Pozostałe linie będą kursowały według rozkładu świątecznego, z tym, że linia nr 10 zostanie przedłużona z pętli Grabowka do Nowych Kupisk, zaś linia nr 1 z pętli WSA do pętli Fadom.
W piątek 2 listopada 2012r. autobusy będą kursowały wg. rozkładu obowiązującego w dni robocze.

Szczegółowa informacja telefoniczna (24h): 86 216 03 35.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę