Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Starszaki robią surówkę

Każdy przedszkolak wie, że warzywa są doskonałym źródłem witamin. Doskonałym sposobem na wzbogacenie swojego organizmu o takie witaminy jest jedzenie warzyw pod różnymi postaciami.

25 października dzieci z najstarszej grupy przygotowały przepyszną surówkę. Starszaki zapoznały się z wyglądem i smakiem warzyw oraz sposobem bezpiecznego posługiwania się nożem. Pod czujnym okiem Pani kucharki pokroiły i wymieszały wszystkie produkty. Wszystkie dzieciaki bardzo zaangażowały się w wykonywaną pracę. Uśmiech nie znikał 6- latkom z twarzy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 30 października 2012 15:52
Data ostatniej edycji: cz, 15 listopada 2012 00:40:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę