Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na świetlicy w Łomży

Bezpłatną świetlicę dla najmłodszych stworzyli wolontariusze z łomżyńskiej grupy ratowniczej Nadzieja. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Dzieci mogą na świetlicy odrabiać lekcję, bawić się, ale także zdobywać nową wiedzę. Jak tłumaczy szef grupy, ksiądz Radosław Kubeł, głównym celem jest zebranie dzieci i młodzieży, która nie ma co ze sobą zrobić.

Dzieci, które przychodzą na zajęcia w świetlicy mogą uczyć się np. pierwszej pomocy w profesjonalnie wyposażonej sali, zasad bezpieczeństwa w szkole i na drodze czy sposobów zdrowego żywienia. Świetlica otwarta jest dwa dni w tygodniu, we wtorki i czwartki, od 17:00 do 18:30 w Centrum Katolickim przy ul Zawadzkiej 55 w Łomży.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę