Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policja szuka świadków wczorajszego śmiertelnego wypadku

Główne zdjęcie
Reanimacja motocyklisty na środku skrzyżowania

Łomżyńscy policjanci szukają osób, które były świadkami czwartkowego porannego wypadku w Piątnicy. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym zmarł 31-letni motocyklista. Osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu jak doszło do tego tragicznego zdarzenia proszone są o pilny kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Łomży.

Przypomnijmy wczoraj przed godziną 8.30 dyżurny łomżyńskiej Policji został powiadomiony o zderzeniu motocyklisty z osobówką na skrzyżowaniu w Piątnicy. Mundurowi wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca forda jechał od strony Wizny. Kierujący osobówka skręcając w stronę Łomży najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Białegostoku motocykliście doprowadzając do zderzenia. Niestety mimo podjętej na miejscu reanimacji 31-letniego kierującego Yamachą nie udało się uratować. Mężczyzna w wyniku odniesionych ran zmarł. 
Policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego wypadku proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Miejską Policji w Łomży pod numerem telefonu (86) 474 1212 lub (86) 474 1458.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę