Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Papierosy z... Jedwabnego

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Blisko 1800 paczek papierosów z przemytu znaleźli policjanci i celnicy w jednym z mieszkań w gminie Jedwabne. Jak podają w wyniku nielegalnej działalności mężczyzny Skarb Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego i VAT straciłby ponad 28 tysięcy złotych. Teraz 25-latkowi, który miał papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością gospodarczą KMP w Łomży wspólnie z funkcjonariuszami łomżyńskiego Urzędu Celnego do mieszkania na terenie gminy Jedwabne weszli we wtorek po południu. Wcześniej mieli informację, że mieszkający tam 25 – latek może handlować papierosami z przemytu. Informacje okazały się prawdziwe. Znaleziono  blisko 1800 paczek nielegalnych papierosów, a dodatkowo w mieszkaniu zastali także 49–letniego mężczyznę, który właśnie zdążył kupić 5 paczek nielegalnych papierosów.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę