Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Motocyklista ranny w wypadku w Piątnicy nie żyje

Główne zdjęcie
Reanimacja motocyklisty na środku skrzyżowania

Motocyklista, który rano zginął w wypadku w Piątnicy miał 31 lat. O godzinie 10.45 przywrócono ruch na głównym skrzyżowaniu w Piątnicy. O 8.30 doszło tu do tragicznego w skutkach wypadku. Kierowany przez 21-latka osobowy ford, jadący od strony Wizny i skręcający na skrzyżowaniu z ulicą Stawiskowską w lewo w kierunku Łomży, zajechał drogę jadącemu prosto od Czarnocina motocykliście. Ciężko ranny motocyklista był reanimowany już na miejscu wypadku. - Niestety mężczyzna mimo wysiłków ratowników zmarł - podała Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Brulińska podaje także, że kierujący fordem młody mężczyzna był trzeźwy. Do czasu wyjaśnienia sprawy zatrzymano mu prawo jazdy i dowód rejestracyjny samochodu. 

Po wypadku przez ponad dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu przez Piątnicę. Zablokowany był także „stary most” na Narwi. Policjanci zalecali objazd samochodów jadący od strony Łomży ul. Rybaki i mostem Hubala.

210204100642.gif
cz
cz, 25 października 2012 09:02
Data ostatniej edycji: cz, 25 października 2012 12:40:02

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę